Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony Λονδίνο απέχει 7 χλμ. από το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας και περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Μουσείο Museum of Brands. Αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία απέχει 7 χλμ. από σταθμό τρένου Marylebone και μόλις 550 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Friary Road.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για να μπορούν να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 8 χλμ. από το Μουσείο Επιστημών του Λονδίνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Πάρκο Walpole απέχει σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό North Acton βρίσκεται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony Λονδίνο
Budget Double Room In Acton, Near Central London & Heathrow
Τιμή μόνο για κινητά

Budget Double Room In Acton, Near Central London & Heathrow

5.3
Αξιοπρεπές 50 σχόλια
366 μ από το κατάλυμα
USD 70 USD 63
ανά νύχτα
Modern Room
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Room

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
953 μ από το κατάλυμα
USD 764 USD 688
ανά νύχτα
Wonderful London
Τιμή μόνο για κινητά

Wonderful London

7.7
Καλό 6 σχόλια
991 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kensington (Olympia)
    4,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony περιλαμβάνουν Πάρκο Walpole Park, Μουσείο Φυσικής Ιστορίας του Λονδίνου καθώς και Μουσείο Museum of Brands.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony;
      Η τιμή κράτησης στο το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony θα είναι 119£.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony περιλαμβάνουν Domino's Pizza London και The Castle και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kensington (Olympia)
    4,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern Room, Scenic View, Fast Wi-Fi, Balcony Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο